برگزاری جشنواره های مطبوعات گامی برای شورآفرینی رسانه‌های استان است
مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد:
برگزاری جشنواره های مطبوعات گامی برای شورآفرینی رسانه‌های استان است
با حضور مدیران کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و روابط عمومی استانداری یزد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از اهالی رسانه، پوستر اولین جشنواره فصلی رسانه های استان یزد رونمایی شد.
ضرورت پاسداشت و حمايت از زمينه هاي تقويت سرمايه اجتماعي در جامعه
استاندار يزد تاكيد كرد:
ضرورت پاسداشت و حمايت از زمينه هاي تقويت سرمايه اجتماعي در جامعه
« محمدعلي طالبي» در آيين پاسداشت خيرين و داوطلبان حامي در سيل مهرباني (كمك به مناطق سيل زده كشور) بر ضرورت پاسداشت و حمايت از زمينه هاي تقويت انسجام ملی و سرمايه اجتماعي در جامعه تاكيد كرد.
تبریک روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی به متولیان مسئولیت سنگین اعتلای فرهنگ اسلامی
تبریک روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی به متولیان مسئولیت سنگین اعتلای فرهنگ اسلامی
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری یزد به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی پیامی صادر کرد.
راهبر دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی در دفاتر یزد حضور یافت
راهبر دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی در دفاتر یزد حضور یافت
راهبر استانی دفاتر تسهیلگری یزد پیش از افتتاح این دفاتر در سفری دو روزه به یزد از دفاتر سه منطقه حاشیه نشین استان پیش از افتتاح بازدید کرد.
افتتاح سه دفتر تسهیل‌گری و توسعۀ محلی در یزد
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری یزد خبر داد:
افتتاح سه دفتر تسهیل‌گری و توسعۀ محلی در یزد
«فخرالسادات خامسی‌هامانه» از افتتاح سه دفتر تسهیل‌گری و توسعۀ محلی شهرستان یزد در تیر ماه امسال خبر داد.
کمیته سلامت حقوق شهروندی تشکیل شد
برای نخستین بار؛
کمیته سلامت حقوق شهروندی تشکیل شد
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری یزد از تشکیل کمیتۀ سلامت حقوق شهروندی در یزد، برای نخستین بار در کشور خبر داد.
نمایش 1 - 6 از 744 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 124
« بازگشت

پيام به مناسبت گراميداشت هفته بهزيستي


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده در اين پيام آورده است: دین مبین اسلام و آموزه های فرهنگ غنی و اصیل علوی بر کمک رسانی به محرومین، آسيب ديدگان اجتماعي و معلولین تاکید دارد و به آن توجه ویژه ای مبذول داشته است. رسیدگی به امور نیازمندان و محرومان وظيفه اي شرعي و اقدامي ارزشمند و خداپسندانه است و مي تواند جامعه را به سمت عدالت و مهرورزي سوق دهد. سنت و سيره اهل بيت (ع) در برگيرنده آموزه هاي جامع و ارزنده اي در كمك به نيازمندان و ياري رساندن به محرومان است كه بايد سرلوحه كار خدمتگزاران به مردم قرار گيرد.
وظيفه سنگين و خطير رسيدگي به امور معلولين، آسيب ديدگان اجتماعي و محرومين اگرچه وظيفه همه دستگاهها و نهادهاست اما مسئوليت آن در ميهن عزيز اسلامي به سازمان بهزيستي سپرده شده است. رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالي) نیز با تاکید بر رسیدگی به امور محرومین و معلولین در جامعه می فرمایند: هر نهاد و سازمان و محلی که امکان دارد باید به سازمان بهزیستی کمک کند و این سازمان را یاری دهد.
بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) نيز در موارد متعدد بر خدمت رساني به محرومان و نيازمندان جامعه تاكيد كرده و خير دنيا و آخرت را در كمك رساني به اين عزيزان مي دانستند.
معلولين و محرومين بر اساس حقوق شرعي، طبيعي و انساني خود انتظار دارند تا به مانند ديگر افراد جامعه از امكانات و رفاه برخوردار باشند لذا فراهم نمودن اين شرايط بيش از همه بر عهده سازمان بهزيستي است كه با خدمت رساني خالصانه و صادقانه همه مسئولان و مددكاران متعهد، زمينه را براي محقق ساختن اين مهم، مهيا سازد.
اينجانب ضمن گراميداشت هفته بهزيستي، اين ايام را به همه مددكاران فداكار ومددجويان عزيز و گرانقدر تحت پوشش اين نهاد خدمتگزار تبريك گفته و موفقيت همگان را در راه كمك رساني به محرومين، نيازمندان و معلولين جامعه، در راستاي آرمانهاي بلند امام راحل(ره)، منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و سياست هاي دولت خدمتگزار از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم. 


اذان صبح 04:08
طلوع آفتاب 05:48
اذان ظهر 12:55
غروب آفتاب 20:02
اذان مغرب 20:20
نیمه شب 00:15