آسیب های اجتماعی استان ‌نسبت به میانگین کشوری پایین تر است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ‌یزد:
آسیب های اجتماعی استان ‌نسبت به میانگین کشوری پایین تر است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: آسیب‌های اجتماعی استان نسبت به میانگین کشوری پایین تر است.
سازمان‌های مردم‌نهاد پرچمدار صلح و دوستی ایرانیان باشند
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:
سازمان‌های مردم‌نهاد پرچمدار صلح و دوستی ایرانیان باشند
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: لازم است در عصر جهانی‌شدن سازمان‌های مردم نهاد پرچمدار صلح و دوستی ایرانیان در مجامع بین المللی باشند.
فراخوان انتخاب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در راستای محورهای حکمرانی خوب و با هدف شایسته سالاری است
فراخوان انتخاب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در راستای محورهای حکمرانی خوب و با هدف شایسته سالاری است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار با اعلام فراخوان انتخاب مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری برای اولین بار در استانداری یزد، گفت: امیدواریم با این فراخوان که با نظر و تایید استاندار ‌یزد صورت گرفت؛ به ایجاد فرصت‌ برابر مبتنی بر شایسته سالاری که...
طرح‌های پژوهشی دانشگاهی به راهکارهای اجرایی دقیق منجر شود
استاندار یزد:
طرح‌های پژوهشی دانشگاهی به راهکارهای اجرایی دقیق منجر شود
استاندار ‌یزد در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواست تا طرح‌های پژوهشی دانشگاهی در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و سایر بخش‌ها به ارائه پیشنهادات عملیاتی و راهکارهای اجرایی دقیق منجر شود.
بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از دو مرکز معلولیت فعال در استان
بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از دو مرکز معلولیت فعال در استان
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد هم‌زمان با هفته بهزيستی از دو مرکز حوزه اجتماعی تحت پوشش بهزيستی استان بازدید کرد.
انتخاب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از طریق اعلام فراخوان
انتخاب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از طریق اعلام فراخوان
استانداری یزد در نظر دارد با هدف تکمیل نظام شایسته سالاری و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید، «مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها» را از طریق فراخوان محدود انتخاب کند که اطلاعات این فراخوان و شرایط لازم برای اعلام داوطلبی بر روی سایت استانداری یزد...
نمایش 1 - 6 از 764 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 128
« بازگشت

پيام به مناسبت گراميداشت هفته دولت


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در این پیام آورده است: هفته اول شهریور ماه هر سال مصادف با سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر، اين الگوهاي ماندگار برای تمام دولتمردان، به عنوان هفته دولت نامگذاری گردیده است که فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و اقدامات مهم و ماندگار نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه های فرهنگی، علمی، اقتصادی و عمران و آبادانی میهن عزیز اسلامی می باشد.
به فرموده رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، «مسئولان کشور امروز از حمایت ملت فداکار برخوردار هستند و این چیزی است که در هیچ نقطه‏ای از دنیا وجود ندارد». ملت رشید و شجاع ایران در مراحل مختلف انقلاب، مراتب وفاداری خود را به مقام عظمای ولایت نشان داده‏ و همچون دوران هشت سال دفاع مقدس که سلحشوری و رادمردی بهترین فرزندان این مرز و بوم برای همیشه در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به ثبت رسید، امروز نیز با تکیه بر احکام حیات بخش اسلام ناب محمدی(ص) و فرهنگ غنی علوی همچون سربازی وفادار و تحت هدایت حکیمانه و مدبرانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در راه آبادانی و عمران این سرزمین کوشیده و میهن اسلامی را در همه زمینه ها بر بلندای قله های عزت و اقتدار خواهند نشاند.
دولت نهم  با تكيه بر هدایت و حمایت های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با بهره گیری از توان جوانان رشيد ايران اسلامي و احیای این فرموده حضرت امام خمینی(ره) که « ما می توانیم» گام ها و اقدامات مهمی را طی چهارسال فعالیت مداوم و خستگی ناپذیر در زمینه های فرهنگی، علمي، عمراني و اجتماعي در کارنامه خود به ثبت رساند که از جمله آن می توان به توزيع سهام عدالت، تقويت بورس، سهميه بندي مصرف سوخت، توجه به بنگاه هاي زودبازده و طرح مسكن مهر اشاره کرد.  
با برگزاری انتخابات خيره كننده، بي همتا و عظیم 22 خردادماه و با رای 24 میلیونی مردم به ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد، به عنوان پشتوانه عظیم مردمی، ریاست ایشان بر قوه مجریه تداوم یافته و          بی تردید برنامه های اعلام شده از سوی دولت دهم در راه عدالت و خدمت رسانی به محرومین جامعه با شتاب و قدرت بیشتری پیگیری خواهد شد.عدالت محوري، توجه به مناطق محروم، توجه ويژه به امور فرهنگي، اشتغال و كار آفريني، تلاش فزاينده در صحنه هاي بين المللي و سياست خارجي، طرح تحول اقتصادي و هدفمند كردن يارانه ها به همراه انجام كارهاي بزرگ، بابرنامه و ماندگار در کنار توجه به سلیقه های گوناگون كه رهبر عظيم الشان انقلاب برآن تاكيد كردند از جمله برنامه هايي است كه در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری از سوی آقای دکتر احمدی نژاد به عنوان اولویت های کاری دولت دهم بر آنها تاکید شد.
اينجانب با تبريك پيشاپيش حلول ماه مبارك رمضان، ماه مهماني خدا و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان والا مقام رجايي و باهنر و ياران باوفايشان، هفته دولت و روز كارمند را به همه كارمندان خدوم و متعهد تهنيت گفته و موفقيت همگان را در راستاي آرمانهاي بلند حضرت امام خميني(ره) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.


اذان صبح 04:26
طلوع آفتاب 06:01
اذان ظهر 12:59
غروب آفتاب 19:56
اذان مغرب 20:14
نیمه شب 00:19