بازدید کمیته سلامت حقوق شهروندی یزد از مراكز درماني -بهداشتي شهرستان ميبد


کمیته سلامت حقوق شهروندی یزد با حضور فخرالسادات خامسی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و نماینده تام الاختیار معاون سیاسی امنیتی اجتماعي استاندار، پنجشنبه 25 مهر ماه 1398 در شهرستان میبد حضور پیدا کرده و از بیمارستان امام جعفر صادق (ع)این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، فخرالسادات خامسی طی این حضور از بخش های مختلف این بیمارستان از جمله پذیرش، ایستگاه پرستاری، بستری زنان و مردان، تریاژ، اورژانس، بخش اطفال و بخش قلب بازدید به عمل آورد و از شیوه ی خدمات رسانی کادر درمانی و نقاط قوت  و ضعف این بیمارستان آگاه شد.

وی همچنین با مذاکره با کادر درمانی و پرسنل بیمارستان، جویای مشکلات و دغدغه های این افراد شده و خواستار حل این مشکلات و تامین مایحتاج این مرکز شد.

خامسی همچنین ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق شهرستان میبد، لزوم توجه به زیبا سازی و ساماندهی فضا و دکوراسیون بیمارستان، بهبود شیوه ی تبلیغات محیطی و مسائل مربوط به عفاف و حجاب و رعایت حقوق شهروندی را یادآور شد.  

وی در ادامه ضمن حضور در پایگاه بهداشت مهمانشهر مهاجر میبد و مرکز سلامت جامع 3 شهری- روستایی این شهرستان، از وضعیت خدمات رسانی این مراکز و رعایت حقوق شهروندی در این منطقه مطلع شد.