معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

روز ملي پارالمپيك روز چيرگي همت و اراده بر همه محدودیت‌ها است


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعی استاندار گفت: روز ملي پارالمپيك در حقيقت روز نمادين چيرگي همت و اراده بر همه محدودیت‌ها است.

روز دوشنبه 20 مهرماه همايش گرامیداشت روز ملی پارالمپیک با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعی استاندار، معلولین و جانبازان ورزشکار و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.
«محمدعلي طالبي» در این مراسم اظهار داشت: روز ملي پارالمپيك روزي ارزشمند براي ما و شما عزيزان است و ازاین‌جهت همت و اراده بالاي شمارا می‌ستاییم، به توان بسيار خوب شما عزيزان ورزشکار افتخار می‌کنیم و اميدوار هستيم انشاءا... همچنان كه در عرصه ورزش و عرصه غلبه بر مشكلات و محدودیت‌ها موفق بوديد در تمام مراحل زندگي نیز موفق باشيد.
وي ادامه داد: خوشبختانه در نظام جمهوري اسلامي ايران ورزش معلولين بانام و ياد جانبازان عزیزمان عجين است كه نماد ايثار و مقاومت در دوران طلايي هشت سال دفاع مقدس هستند و همين همراهي اين دو قشر در كنار هم و در ورزش باعث كسب افتخارات بسيار بزرگي برای کشورمان شده است.
طالبي تصريح كرد: ورزش جانبازان و معلولين در مسابقات بزرگ ازجمله پارالمپيك توانسته است شأن و جايگاه بالايي براي جمهوري اسلامي به دست آورد و هميشه سكوهاي پرافتخار این مسابقات از آن ورزشكاران عزيز ميهن ما بوده و خوشحال هستيم از اينكه در استان يزد هم به همت و اراده ورزشكاران جانباز و معلولمان افتخارات بسياري کسب‌شده است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعی استاندار گفت: اين روزها و مناسبت‌ها روزهايي است كه بايد توان و ظرفيت استان و كشورمان را بشناسيم و براي رشد و پيشرفت ورزش جانبازان و معلولان استان يك تعامل مثبت و سازنده‌ای در اين مناسبت‌ها ايجاد کنیم تا بتوانيم ضمن تقويت موفقیت‌هایی كه تا امروز به‌دست‌آمده به سكوها و موفقیت‌های بالاتر در رشته‌های بيشتري بیاندیشیم.
طالبي در پايان سخنان خود اظهار اميدواري كرد: با تداوم و تنوع این‌گونه برنامه‌ها شاهد حضور و موفقیت‌های ديگر جانبازان و معلولين که از ميدان ورزش به كنار مانده‌اند و هنوز آن اراده لازم در آن‌ها ايجاد نشده كه پا به عرصه ورزش بگذارند باشيم.
گفتني است در ابتداي اين مراسم «مسعود شريعتي» مديركل ورزش و جوانان استان گزارشي از موفقیت‌های ورزشي کسب‌شده توسط جانبازان و معلولان استان ارائه کرد.